Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ojerzyce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Nowa Wioska

Nowa Wioska(Ojerzyce + 14 km)

337 050 zł963 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poniższa oferta dotyczy jednej działki o powierzchni 963m2.* Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek na sprzedaż. Wyjątkowe działki położone są na wzniesieniu tuż przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Kruszyna

Sulechów(Ojerzyce + 20 km)

4 620 000 zł42 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren doskonale wyeksponowany, położony przy samym pasie drogowym trasy S3. Dojazd do działki prowadzi poprzez zjazd z S3 przy węźle Sulechów i dalej drogą gminną nr 32. Teren lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Szmaragdowa

Nowy Świat(Ojerzyce + 23 km)

579 000 zł80,42 m² 7 199,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Komfort | nowa iwestycja | twój dom pod lasem Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczesności. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Słoneczna

Brójce(Ojerzyce + 8 km)

69 000 zł973 m² 70,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży posiadamy działkę położoną w miejscowości Brójce przy ulicy Słonecznej, w powiecie międzyrzeckim. To idealna propozycja dla osób pragnących wybudować swój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Trzciel

Trzciel(Ojerzyce + 21 km)

6 554 975 zł40 813 m² 160,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W ofercie posiadamy do sprzedaży teren przeznaczony do inwestycji pod budowę obiektów usługowych oraz mieszkalnych. Prezentowany teren graniczy z linia brzegowa rzeki Obra, która zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Świebodzin(Ojerzyce + 7 km)

39,72 zł/m²214 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

W ofercie na wynajem posiadamy lokal użytkowy o powierzchni ok.214 m kw. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest w Świebodzinie, w bliskiej okolicy centrum miasta z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Świebodzin

Świebodzin(Ojerzyce + 7 km)

7 000 000 zł1 800,97 m² 3 886,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

City Invest nieruchomości oferuje na sprzedaż: nieruchomość zabudowaną salonem samochodowym położoną w Świebodzinie o powierzchni użytkowej: 1 800,97 m2 i działce: 6 205 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Trzciel

Trzciel(Ojerzyce + 21 km)

99 999 zł1 001 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej w miejscowości Trzciel obręb Jasieniec, na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, Aleja Wielkopolska

Sulechów(Ojerzyce + 20 km)

725 000 zł2 340 m² 309,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Zabytkowe budynki w ścisłym centrum: - doskonałe pod biura i usługi, - z wewnętrzyn dziedzińcem i miejscami parkingowymi, - w pobiżu ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin(Ojerzyce + 7 km)

30 000 zł2 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem hala o powierzchni 2000m2 w obiekcie magazynowo produkcyjnym wysokiego składowania klasy A, umiejscowionym w południowej części Świebodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Ojerzyce

Ojerzyce,lubuskie

90 000 zł1 236 m² 72,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną położona w centrum malowniczej wsi Ojerzyce (gm. Szczaniec). Dziaka o powierzchni 1326 m kw., w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne